REGULAMIN
KARTA RABATOWA

Drodzy Rodzice, warto być naszym stałym klientem. Specjalnie dla Was nasz sklep realizuje bardzo atrakcyjny program rabatowy. Szczegółowy regulamin naszego programu lojalnościowego znajdziecie w poniżej.

Regulamin przyznawania i użytkowania karty rabatowej

 1. Wystawcą i właścicielem karty rabatowej jest SKLEP Z ZABAWKAMI PIOTR LISOWSKI, PIKSI mieszczący się w Wołominie przy ulicy 1 go Maja 61.
 2. Użytkownikiem karty rabatowej „PIKSI” może być osoba, która spełnia warunki jej przyznania i zaakceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.
 3. Osobą uprawnioną do korzystania z rabatu jest użytkownik karty, któremu została ona przyznana. Karty nie można odstępować innym osobom.
 4. Warunkiem otrzymania karty rabatowej „PIKSI” jest dokonanie jednorazowego zakupu za kwotę min. 50 zł.
 5. Każde wydane 5zł to 1 punkt.
Progi rabatowe wynoszą odpowiednio:
– 150 pkt = rabat w wysokości 12 zł jednorazowo
– 250 pkt = rabat w wysokości 35 zł jednorazowo
– 500 pkt =rabat w wysokości 90 zł jednorazowo
– 600 pkt =rabat w wysokości 120 zł jednorazowo
 1. Podliczanie zakupów posiadaczy Kart następuje codziennie o stałej porze.
 2. Rabaty związane z kartą rabatową dotyczą wyłącznie towarów ze sklepu „PIKSI” i nie łączą się z innymi rabatami i promocjami.
 3. Podany regulamin uważany jest za zaakceptowany przez uczestnika programu z momentem pierwszego użycia karty rabatowej.
 4. Użytkownik który w przypadku zagubienia lub kradzieży karty zawiadomi o tym fakcie wystawcę, uzyskuje prawo do wydania kolejnej karty bez możliwości przeniesienia zebranych już punktów na utraconej karcie.
 5. Wystawca ma prawo do zmiany niniejszego regulaminu oraz towarzyszących karcie przywilejów, w każdym czasie bez podania przyczyn.
 6. Niniejszy regulamin jest dostępny w placówce firmy „PIKSI” w Wołominie przy ulicy 1 go Maja 61 oraz na stronie internetowej www.piksi.pl .