VIEW MASTER Wirtualna Rzeczywistość!

Poznaj gogle rzeczywistości wirtualnej View-Master® zgodne ze standardem Google Cardboard! Ten innowacyjny system pozwoli Ci przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości. Wystarczy pobrać na zgodnego smartfona (nie znajduje się w zestawie) jedną z bezpłatnych aplikacji View-Master®. Następnie zamontuj smartfona w goglach i spójrz przez nie na krążek z wprowadzeniem. Zobaczysz menu wyświetlone w technologii rozszerzonej rzeczywistości 3D. Będą to cyfrowe ikony unoszące się nad krążkiem. Dokonaj wyboru, spoglądając na tę opcję, która najbardziej Cię interesuje, a następnie naciśnij dźwignię, aby wyruszyć w podróż przez czasoprzestrzeń i podziwiać porywające panoramiczne obrazy o zakresie 360 stopni.

Patrz w górę, w dół i rozglądaj się wokół siebie. Wchodź w interakcję z otoczeniem. Naciskaj dźwignię, aby oglądać filmy wideo i obrazy, poznawać interesujące fakty i grać w minigry. Krążek z wprowadzeniem zawarty w Zestawie startowym zapewnia dostęp do przykładowych, próbnych wersji aplikacji View-Master® takich jak Kosmos, Ciekawe miejsca i National Geographic: Dzika przyroda. Dostęp do nieograniczonego świata wirtualnej rzeczywistości uzyskasz, kupując kompletne rozszerzenia View-Master® (Kosmos, Ciekawe Miejsca, Dzika przyroda – Sprzedawane oddzielnie).

Przyjazne dzieciom nowe gogle do oglądania rzeczywistości wirtualnej View-Master® są bezpieczną furtką do świata niesamowitych miejsc, w którym rozwiną swoją wyobraźnię i nauczą się nowych rzeczy w zupełnie nowy sposób! Zestaw startowy zawiera jedne gogle View-Master®, jeden krążek z wprowadzeniem, jeden adapter do iPhone’a® 5, 5c i 5s oraz przewodnik użytkownika. Treści wprowadzające dostępne w ramach powiązanej aplikacji są darmowe. Dodatkowe treści i aplikacje sprzedawane oddzielnie.Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Wymagany jest zgodny model smartfona (nie znajduje się w zestawie): Samsung Galaxy S®6, Samsung Galaxy S®6, Samsung Galaxy S®4, Samsung Galaxy Note®4, Motorola Moto X™ (2014), Motorola Droid Turbo, LG G4™, LG G3, HTC One™, Nexus 6™, iPhone® 6s plus, iPhone® 6s, iPhone® 6 plus, iPhone® 6, iPhone® 5s, iPhone® 5c***, iPhone™ 5***, system iOS 8.1 lub nowszy. UWAGA: View-Master® może też działać z nowszymi modelami smartfonów z systemem Android, których nie ma na powyższej liście, a które posiadają ekrany o przekątnej od 5 do 6 cali. ***Aplikacje View-Master mogą nie być zoptymalizowane do współpracy z telefonem iPhone® 5 i iPhone® 5c.

Zestaw startowy zawiera:

  • gogle View-Master®
  • krążek z wprowadzeniem
  • adapter do iPhone’a® 5, 5c i 5s
  • przewodnik użytkownika